67 PLN

TO, CO PORUSZA - Damian Karbowiak (Książka) + wysyłka

10 najważniejszych strategii, na drodze do pierwszego miliona.

Tak, w Polsce da się zarabiać dobre pieniądze. Istnieją sposoby, dzięki którym możesz regularnie pomnażać swój kapitał, inwestować to co zarobisz, a jednocześnie oszczędzać na przyszłość. Dlaczego jeszcze o nich nie słyszałeś? Przeważnie są ukryte w głowach ludzi, którzy wypracowali je latami, wyciągając wnioski z każdego sukcesu i każdego błędu.

Ja chętnie podzielę się z Tobą swoimi.

Kilka lat wcześniej zaczynałem od zera. Nikt nie dał mi kapitału początkowego, nie dostałem spadku, którym mogłem dowolnie inwestować.Mając 23 lata po raz pierwszy zanotowałem na koncie siedem cyfr.

W tej książce opowiem Ci dokładnie jak to zrobiłem.

Od początku do końca, bez cenzury. Poznasz każdą dobrą decyzję, którą podjąłem ale też każdy błąd, który popełniłem - po to, żebyś Ty mógł ich uniknąć.Głęboko wierzę, że Ty również możesz powtórzyć mój sukces, dlatego krok po kroku wyjaśnię Ci, jak to wyglądało u mnie.

Niepotrzebne jest szczęście, potrzebne są zasady.

Ludzie, którzy uważają, że aby zarobić dobre pieniądze potrzebny jest łut szczęścia, dzielą się na dwa rodzaje. Tych, którzy nigdy nie zarobią i tych, którzy je wygrają… a zaraz potem wszystko stracą i wrócą do punktu wyjścia.

W tej książce przygotowałem dla Ciebie zbiór zasad, które nauczą Cię Odpowiedzialności Finansowej. Znajdziesz tu wszystko, co musisz wiedzieć by efektywnie oszczędzać i inwestować. Bo zarobić 100 tysięcy, czy też milion to tylko połowa drogi. Jak podwoić, czy potroić tą kwotę, jak upewnić się, że Twoje dzieci będą mogły cieszyć się zapleczem finansowym, które im pozostawiłeś? Odpowiedź znajdziesz w środku.

Czy słyszałeś już to kiedyś?

Ludzie bogaci są samotni.

Kiedy jesteś bogaty, ludzie lubią Cię tylko za Twoje pieniądze.

Pieniądze nie dają szczęścia.

Bogaci nie mają prawdziwych przyjaciół.

Bądź zadowolony z tego, co masz.

Zauważyłeś, co łączy osoby które powtarzają takie hasła? Podpowiem Ci: tacy ludzie nie mają i nigdy nie będą mieć pieniędzy. Bo oni po prostu ich nie chcą. Stosunek emocjonalny do pieniędzy to wypadkowa wielu czynników. Rozwijają się w wyniku obserwacji bliskich Ci osób, rodziców, autorytetów, mentorów. Później to, w jaki sposób postrzegasz pieniądze wpływa na to, jak je traktujesz. Czy są dla Ciebie narzędziem, czy celem?

Ale to podejście można zmienić, kształtować. Dlatego w tej książce powiem Ci jak wyrobić w sobie Inteligencję Finansową, która bezpośrednio przełoży się na Twoje zarobki.

 

Poczuj prawdziwą niezależność

Bardzo ważny jest dla mnie temat Wolności Finansowej. Przez większość mojego życia to właśnie Wolność Finansowa była dla mnie tym nadrzędnym celem. Co to takiego?

Ile pieniędzy chciałbyś zarabiać miesięcznie? Teraz pomnóż tą kwotę przez x12, a potem razy x10. Dodaj jeszcze 10%. A teraz wyobraź sobie, że właśnie tyle znajduje się na Twoim koncie. To właśnie jest Wolność Finansowa. Kwota, dzięki której latami możesz nie robić nic. Zabezpieczenie, dzięki któremu w ogóle nie musisz martwić się tym, co będzie “jeśli”. W tej książce powiem Ci jakie kroki wyznaczyłem sobie, żeby zdobyć taką sumę. No i przede wszystkim, w jaki sposób systematycznie osiągałem te cele.

Czego oczekuję od Ciebie?

Chciałbym tylko, żebyś poważnie podszedł do tego, co dla Ciebie przygotowałem. W tej książce przekazuję Ci wszystko, czego dowiedziałem się o zarządzaniu pieniędzmi. Głęboko wierzę, że jeśli wykonasz ćwiczenia, które znajdziesz w środku i zastosujesz się do najważniejszych zasad Inteligencji Finansowej, ty również możesz powtórzyć mój sukces.

Trzymam za Ciebie kciuki,

Damian

Cena książki 49 zł + koszt przesyłki 18 zł = 67 zł brutto